Ahoj mami a tati,

včerejší den jsme s holkama strávily nacvičováním taneční sestavy na diskotéku. Pak následoval oběd. Měly jsme buchtičky s krémem. Po odpoledňáku jsme hledaly zvířata a zabíjely jsme je flusačkou. No a pak, když jsme to všechno splnily, tak začala olympiáda. Za vyhrané body jsme si mohly koupit sladkosti. Bylo to velmi zábavné a mohly jsme tak doplnit své zásoby sladkostí. Večer nás čekalo překvapení v podobě bojovky. Počkaly jsme, až bude tma a potom jsme musely projít cestou, která byla plná strašidelých očí. Na konci jsme musely vylovit perlu ze slizu a dostali jsme tetování na ruku ve tvaru oka. Potom už jsme konečně mohly jít spát.

Holky ze 6.oddílu
 

Ahoj mami a tati,

už je to 10 dnů, co se v Africe zřítilo naše letadlo. Od té doby nás učí přežívat v poušti kmen Křováků. Zjistily jsme, jak vyhrabat hlízy plné vody, jak a jaké zvíře ulovit oštěpem nebo flusačkou, jak odprosit boha pouště a taky jsme si postavily pěkné křovácké příbytky. Včera 27.7. jsme na nebi spatřily poletovat vojenské stíhačky, které nás nejspíš hledají. Kapitán našeho letadla vyhlásil, že když opět uvidíme stíhačky, máme na sebe upozornit (mávat, mávat a mávat). Doufáme, že se s vámi rodiči již brzy shledáme.

Váš 6. oddíl ( Marta, Terka, Bára, Hanča)
 

Ahoj mami a tati,

dnešek byl docela dobrý. Nejdřív jsme se nasnídaly, a pak jsme uklízely. Za úklid jsme dostaly čtyři body. Pak nás vedoucí svolali, aby nám vysvětlili 2 hry. Nejdřív jsme hrály hru dostihy. A potom jsme hrály popeláře. Po hrách jsme utíkaly umýt si ruce a hurá na oběd.

Tak ahoj,

váš 1. holčičí oddíl
 

Ahoj mami a tati,

dneska ráno bylo zase kruté vstávání, i když byl budíček posunutý o půl hodiny. K snídani jsme měly křovácký rohlík s medovým máslem a každodenní čaj. Po snídani byly na řadě hry. S holkama z oddílu jsme hrály petanque a přehazku. Dále jsme nacvičovaly aerobickou sestavu. K obědu byl holandský řízek s bramborem. Po obědě byl čas klidu. Poté byla celotáborová hra s názvem "Safari". Účelem bylo pochytat co nejvíce zvířat bez toho, aby nás chytil hajnej. K sváče jsme měly chleba s pomazánkou. Pak si nás místo oddílových vedoucích převzal oddíl 910. Hrály jsme různé hry. K večeři bylo kuře na paprice s rýží. Jako překvapení dnešního dne bylo kino a poté jsme šli na kutě.

5. oddíl
 

Ahoj mami a tati,

dopoledne jsme s holkama hrály hry na beachi. Hrály jsme petanque, přehazku a přehazkovolejbal. Nacvičovaly jsme si i křovácký tanec. Po obědě jsme se přesunuly do safari. Tentokrát po nás Křováci chtěli, abychom ulovily co nejvíce divokých zvířat: gepardy, hyeny, gazely, kobry.. Lovení nám ale stěžovali křováčtí myslivci, kteří lovu zabraňovali. Přesto jsme ulovily hodně divoké zvěře. Poté jsme se šly posilnit lehkou svačinkou. Potom náš 5. oddíl převzali dva mladí křováci, kteří si zkusili nás vést. Prožily jsme s nimi zábavné odpoledne. Dnes večer nás čeká milé překvapení v podobě letního křováckého kina. Brzy se ozveme.

Vaše Terinka, Hanička, Lucinka a Adélka (5.oddíl)